Muhtarlarımızla istişare halindeyiz
07-09-2019 Bu haber 158 kez okundu
Mahalle sakinlerinin sesi olan Altınözü Mahalle muhtarları, Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Nihat Tazearslan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Gerçekleştirilen ziyarete, Altınözü i
Mahalle sakinlerinin sesi olan Altınözü Mahalle muhtarları, Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Nihat Tazearslan’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Gerçekleştirilen ziyarete, Altınözü ilçesine bağlı Fatikli Mahalle Muhtarı Mehmet İsaoğulları, Yenişehir Mahalle Muhtarı Ahmet Avcı, Tokaçlı Mahalle Muhtarı Züher Davul, Babatorun Mahalle Muhtarı Ahmet Özer, Ziyaret Mahalle Muhtarı Muayyed Karadeniz, Yarseli Mahalle Muhtarı Şemsettin Korkmaz ve Mayadalı Mahalle Muhtarı Mustafa Bozdoğan katılım gösterdi.
Hatay’ın 15 ilçesi için yapılan yatırımlar ve hazırlanan projeler hakkında bilgiler veren genel sekreter Tazearslan, mahallelerdeki gerek altyapı gerekse üst yapı eksiklerini ve problemlerini kısa sürede tespit edip çözüme ulaştırma adına il genelindeki muhtarlarla sık sık bir araya geldiklerinin altını çizdi.
Ziyarette kente yıllarca yapılmayan hizmetlerin yapıldığını vurgulayan muhtarlar, hizmette gösterilen hassasiyetten ötürü Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve ekip arkadaşlarına teşekkürlerini iletti.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com