Modern ve büyük balık pazarı şart
17-01-2021 Bu haber 64 kez okundu
Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz Antakya’da mevcut bulunan balık pazarıyla ilgili açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada Antakya’da olan balık pazarıyla
Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz Antakya’da mevcut bulunan balık pazarıyla ilgili açıklama yaptı.
Yaptığı açıklamada Antakya’da olan balık pazarıyla ilgili konuşan, Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, Antakya'mıza yakışır bir balık pazarına artık ihtiyacımız var” dedi.
GENİŞ BALIK PAZARINA İHTİYAÇ VAR
Teksöz yaptığı açıklamada, “Halkımız balık pazarına gittiğinde çok dar sıkıntılı bir şekilde özellikle akşam üzeri insanlar üst üste alış veriş yapmaktadır. Bu hafta içinde bir dostumla balık pazarına akşam üzeri üç defa gitmeme rağmen balık alamadan tekrar dönmek mecburiyetinde kaldık. Netice itibariyle Antakya’mıza yakışır geniş ferah modern bir balık pazarına ihtiyacı elzemdir. Sıraya bu çalışmanın alınması hususunda Pazartesi günü gerekli müracaatlarımızı yapacağımızı ve bu konuda çaba harcayacağım” ifadesinde bulundu.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com