MOBİSAD tan yangında zarar gören çocuklara destek
19-10-2020 Bu haber 79 kez okundu
Bölgemizde meydana gelen orman yangını sonrası Mobil İletişim Araçları ve Bilgi Teknolojileri İş Adamları Derneği (MOBİSAD), yangından zarar gören çocukların tablet ve mobil ürün ihtiyacını
Bölgemizde meydana gelen orman yangını sonrası Mobil İletişim Araçları ve Bilgi Teknolojileri İş Adamları Derneği (MOBİSAD), yangından zarar gören çocukların tablet ve mobil ürün ihtiyacını karşılayacağını duyurdu.
MOBİSAD Hatay İl Temsilcisi ve Erten Elektronik Sahibi Ekrem Çetindağ tarafından yangında zarar gören aileler tespit edildi. Ekrem Çetindağ, “Yangında zarar gören ailelere ilişkin çalışmalarımızı tamamladık. ,maalesef pek çok hanenin zarar gördüğünü ve özellikle öğrencilerin uzaktan eğitim sürecini ciddi anlamda sekteye uğradığını tespit ettik. Bu noktada, yangının yaralarını sarmak adına “Yeter ki siz okuyun” başlıklı bir sosyal sorumluluk projesi başlattık. Proje kapsamında ilgili kurumlarca belirlediğimiz yangından zarar gören öğrencilerimize tablet yardımında bulunacağız.” diye aktardı.
MOBİSAD’ın üzerine düşeni yaptığını söyleyen Ekrem Çetindağ –Mobil iletişim ürünlerini Hataylı öğrencilere ulaştırarak, sektörü temsil ettiğini, Bu aşamada tüm üyelerimizi projeye destek olmaya davet ediyor ve sektörümüzü eğitim için Hatay’da birleştiriyoruz. Projemize destek olmak isteyen tüm sektör mensuplarımızın bizimle iletişime geçmesini önemle rica ederim” dedi.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com