Milli Savunma Bakanı Akar Hatay da
05-12-2021 Bu haber 40 kez okundu
Bir dizi inceleme ve denetlemelerde bulunmak üzere İlimize gelen Milli Savunma Bakanı Sayın Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa Avsever, Hava Kuvvetleri Komutan
Bir dizi inceleme ve denetlemelerde bulunmak üzere İlimize gelen Milli Savunma Bakanı Sayın Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa Avsever, Hava Kuvvetleri Komutanı Hava Orgeneral Hasan Küçükakyüz ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal, Hatay Valisi Rahmi Doğan'ın yanı sıra, 6. Kolordu Komutanı Korgeneral Metin Tokel, 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Hakan Tutucu ve askeri erkan tarafından Hatay Havaalanı’nda karşılandı.
Karşılamanın ardından programı dahilinde inceleme ve denetlemelerini gerçekleştiren Mili Savunma Bakanı Hulusi Akar son ziyaretini, beraberindeki Türk Silahlı Kuvvetleri Komuta Kademesi ile birlikte Hatay Valiliğine gerçekleştirdi. Burada Hatay Valisi Rahmi Doğan tarafından karşılanan Bakan Akar, Valilik Şeref Defterini imzalamasının ardından Valilik Makamına geçerek Vali Doğan’la bir süre sohbet etti.
Bakan Akar, Valilik ziyaretinin ardından hava yolu ile şehrimizden ayrıldı.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com