Milli Beka Hareketi kan ve kök hücre bağışı kampanyasına destek oldu
14-01-2020 Bu haber 122 kez okundu
Milli Beka Hareketi Hatay İl Başkanı Sevilay Terlik ve Teşkilatı, Hatay Kızılay Şubesi ve Merkez Marketler işbirliğiyle düzenlenen kan ve kök hücre bağışı kampanyasına destek oldular. Milli Beka Hareketi Hat
Milli Beka Hareketi Hatay İl Başkanı Sevilay Terlik ve Teşkilatı, Hatay Kızılay Şubesi ve Merkez Marketler işbirliğiyle düzenlenen kan ve kök hücre bağışı kampanyasına destek oldular.
Milli Beka Hareketi Hatay İl Başkanı Sevilay Terlik, gazetemize yaptığı açıklamada, Gençlik ve Kadın Kolları olarak Kızılay ve Merkez Marketler Müdürlüğünün başlatmış olduğu kampanyaya gönülden destek olduklarını söyledi.
Kan ve Kök Hücre bağışında bulunarak tüm hastalara umut olmayı hedeflediklerini belirten Sevilay Terlik, “Tüm duyarlı vatandaşlarımızı, sivil toplum kuruluşu ve siyasi partilerimizi bu anlamlı kampanyaya destek olmaya çağırıyorum” dedi.
Kızılay Hatay Şube Başkanı Ş. Kudret Özbakış da, Milli Beka Hareketi Hatay İl Başkanı Sevilay Terlik ve teşkilatına düzenlemiş oldukları kan ve kök hücre bağışı kampany
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com