MHP Defne İlçe Başkanı Ferit Kaplandan Bayram mesajı
24-05-2020 Bu haber 86 kez okundu
Ramazan Bayramı dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi Defne İlçe Başkanı KAPLAN kutlama mesajı yayınladı. Milliyetçi Hareket Partisi Defne İlçe Başkanı Ferit Kaplan mesajında: “Başı rahme
Ramazan Bayramı dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi Defne İlçe Başkanı KAPLAN kutlama mesajı yayınladı.
Milliyetçi Hareket Partisi Defne İlçe Başkanı Ferit Kaplan mesajında: “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan Ayını geride bırakarak bayram günlerine ulaşmış, bulunmaktayız. Cenab-ı Allah’tan, tuttuğumuz oruçların, gerçekleştirdiğimiz ibadetlerin kabulünü niyaz ediyorum. Ramazan, nefsin terbiyesiyle birlikte, fiziki açlığın manevi doygunlukla telafi edildiği, amellerin halis niyetlerle tazelenip tahkim edildiği sabır ve tevekkül ayıdır. Hemen ardından karşıladığımız bayram ise gönüllerin hürmet ve hatırlatmayla coştuğu, küslük ve dargınlıkların kavuşma ve kucaklaşmayla onarıldığı barış, kardeşlik, vuslat iklimidir. Bayramlar Türk-İslam ahlakının yaşanıp yaşatıldığı manevi ve kültürel bir varlık alanı, ortak hatıra ve hedeflerimizin nefes aldığı buluşma ve kavuşma sahasıdır. Ne var ki, Bütün Dünya’yı mesken tutan Covid-19 Salgını bayramımızı gölgelemekte ve yeryüzünde nice acılara sebep olmaktadır. En kısa sürede bu illetin yeryüzünden yok olmasını yüce Allah’tan temenni ediyorum. Ülkemizin başarılı bir şekilde mücadele ettiği bu süreçte Evde Kalarak Sağlık Çalışanlarımıza, Güvenlik çalışanlarımıza yardımcı olan tüm vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunuyorum. Ülkemizin bu salgın illetinden bir an önce tamamen kurtulmasını yüce rabbimden diliyorum. Tedbir ve gayret bizden, yardım ve himaye Yüce Allah’tandır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın ve Türk-İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla tebrik ediyor, her günümüzün bayram havasında geçmesini diliyorum.” İfadelerine yer verdi.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com