Flaş Haber
Mehmetçiğe tam destek
12-02-2018 Bu haber 192 kez okundu
Afrin operasyonunun kilit noktalarından biri olan Kırıkhan’da binlerce kişi, Türk Askerinin Afrin Zeytin Dalı operasyonuna destek amacıyla düzenlenen yür
Afrin operasyonunun kilit noktalarından biri olan Kırıkhan’da binlerce kişi, Türk Askerinin Afrin Zeytin Dalı operasyonuna destek amacıyla düzenlenen yürüyüşe katıldı.
Kırıkhan Kaymakamlığı ve Kırıkhan Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen yürüyüşe, Hatay Vali  Yardımcısı  Mahmut Hersanlıoğlu, Kırıkhan Kaymakamı Mustafa Erkayıran, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, siyasi parti ilçe başkan ve yöneticileri, şehit aileleri ve yakınları, sivil toplum kuruluşları, Basın mensupları ve binlerce vatandaşkatıldı.
Kırıkhan ve bölge halkının moralini üst seviyelere çıkarmak ve Askerimize olan inanç ve desteklerini dile getirmek amacıyla düzenlenen yürüyüş, Bursa Vatan Sevdalıları Platformu Ertuğrulgazi Mehteran Bölüğü mehteran ekibinin eşliğinde Kanatlı caddesi Demokrasi meydanında başladı. Yürüyüş boyunca vatandaşlar  attığı sloganlarla  operasyona ve Türk askerine olan  inançlarını dile getirdiler. 
Kuran’ı Kerim tilaveti  okundu ve İlçe Müftüsü  Mekki  Solmaz, Şehitlerimiz ile Ülkemiz ve Milletimizin birlik, beraberlik ve bütünlüğünün ebediyete kadar devam etmesi için dualar yaptı. Yapılan duaların ardından destek yürüyüşü ve Mehteran gösteri programı sona erdi. Törenin sona ermesinin ardından Başkan Ayhan Yavuz, Vali yardımcısı, ilçe Kaymakamı ve mehter takımının temsilcilerini makamında ağırladı. 

Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com