Medeniyetler Korosu Halk Konserlerine yeniden başlıyor
13-09-2019 Bu haber 170 kez okundu
Hatay Valiliği, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA)  organizesi ile geçtiğimiz aylarda her Cumartesi günü sahne alan Antakya Medeniyetler Koros
Hatay Valiliği, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA)  organizesi ile geçtiğimiz aylarda her Cumartesi günü sahne alan Antakya Medeniyetler Korosu konserleri yaz tatilinde verilen aranın ardından yeniden start alıyor.
Yapılan konserlerde Kültür Merkezinin Salon ve balkonda bulunan tüm koltukların dolu olmasının yanında birçok kişinin ayakta izlediği görülen Medeniyetler Korosu'nun yeni dönem ilk konseri 14 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek olup yine yoğun izleyicinin konseri izlemesi bekleniyor. Yarın start alacak olan ve her Cumartesi Antakya Kültür Merkezinde saat:19:00’da gerçekleşecek olan konserlere gelmek isteyenler davetiyelerini İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Hatay Müzesi ve Turizm Danışma ofisinden temin edebilecekler.
KONSER HER CUMARTESİ SAAT 19.00 DA
Cumartesi konserlerinde yeniden sahne alacak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Antakya Medeniyetler Korosu Şefi Yılmaz Özfırat, tamamı salonu hınca hınç dolduran misafirlere verilen konserler dizisinin kaldığı yerden devam edeceğinin altını çizerek Medeniyetler Korosunu dinlemeyen kimse kalmasın sloganı ile her Cumartesi Antakya Kültür Merkezinde saat:19.00’da gerçekleştirilen konserlere herkesi davet etti.
Konserlere  gelmek isteyenlerin  davetiyelerini İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Hatay Müzesi ve Turizm Danışma ofisinden temin edeceğini bir kez daha hatırlatan Antakya Medeniyetler Korosu Şefi Yılmaz Özfırat yaptığı açıklamasında, “Hatay’ımızın turizmine katkı sağladığına  inandığımız konserimizin gerçekleşmesinde büyük katkıları olan Hatay Valisi Rahmi Doğan başta olmak üzere, İl Kültür ve Turizm Müdürü  Hüsnü Işıkgör, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) Genel Sekreteri Onur Yıldız’a, konserimize yoğun ilgi gösteren vatandaşlarımıza konserin gerçekleşeceği saatlerde görevlerini kusursuz bir biçimde yerine getiren İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü personelimize,  emeği geçen herkese ve konserlerde görev alan  o tüm koro üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com