Mangal Kömürü satıcıları memnun
10-08-2019 Bu haber 118 kez okundu
Hatay’da Kurban Bayramı öncesi mangal kömürü satışlarının arttığı bildirildi. Hatay’ın Antakya ilçesinde mangal kömürü satıcılığı yapan Şükrü Dönmez, get
Hatay’da Kurban Bayramı öncesi mangal kömürü satışlarının arttığı bildirildi.
Hatay’ın Antakya ilçesinde mangal kömürü satıcılığı yapan Şükrü Dönmez, getirdiği mangal kömürünün meşe ağacından olduğunu ifade ederek, Kurban Bayramının yaklaşmasıyla kömür satışlarının arttığını belirtti.
Mangal kömürü satışlarında önceki yıla göre artış olduğunu söyleyen Dönmez, “Çünkü Kurban Bayramı her geçen yıl yaz mevsimine doğru geldiği için havalar daha sıcak geçmeye başladı. Bu durum karşısında insanlar kestiği kurbanın etinin bir bölümünü evinde veya piknik alanında mangal yapacağı için mangal kömürünü şimdiden temin ediyor. Poşetini 7,5 TL’den sattığımız mangal kömürü adeta kapışılıyor" dedi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com