Kuyumcular Odasından Ahilik kutlamaları
26-09-2020 Bu haber 30 kez okundu
 ‘Ahilik Haftası’ İskenderun’da Kuyumcular ve Saatçiler Odası sayesinde hareketli geçti. İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası, Ahilik Haftası etkinlikleri çerçevesinde, Y
 ‘Ahilik Haftası’ İskenderun’da Kuyumcular ve Saatçiler Odası sayesinde hareketli geçti. İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası, Ahilik Haftası etkinlikleri çerçevesinde, Yılın Ahisi’ni, Olgun Esnafını ve Genç Girişimcisi’ni seçerek hak sahibi üyelerine kaftanlarını giydirip, anı plaketlerini takdim etti. Etkinliğe İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı M. Ali Dokuzoğlu da katıldı.
Yılın Olgun Esnafı seçilen Abdulhamit Tümkaya’ya kaftanı İskenderun Belediye Başkanı M. Ali Dokuzoğlu tarafından giydirilirken, anı plaketi de yine Dokuzoğlu tarafından sunuldu. Olgun Esnaf Abdulhamit Tümkaya kısa bir selamlama ve teşekkür konuşması yaptı.
Başkan Muavini Dokuzoğlu etkinliğe İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı adına katıldığını belirterek hak sahiplerini ve tüm esnafı kutlayıp Başkan Tosyalı’nın selamını iletti.
Yılın Ahisi seçilen Faruk Doğan’a kaftanını İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat giydirirken, Doğan’ın plaketini de yılların esnafı Ataman Aksu takdim etti.
Yılın Genç Girişimcisi Filiz Nesrin Güngör’ün kaftanını da İskenderun Kuyumcular Odası Başkan Vekili İsmail Güller ve Denetim Kurulu Başkanı Corç Kırılmaz tarafından müştereken giydirilirken, Güngör’ün anı plaketi de İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı M. Ali Dokuzoğlu tarafından sunuldu. Genç Girişimci Filiz Nesrin Güngör kendisini hak sahibi yapan herkese teşekkür etti.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com