Kulak şekil bozukluğuna kesin çözüm
06-04-2022 Bu haber 101 kez okundu
İskenderun Atay iş merkezinde özel muayenehanesi bulunan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doktor P. Yasemen Canöz Karaca, Earwell tedavisi ile ilk 3 ay içinde kulak şekil bozukluklarını tedavi ediyo
İskenderun Atay iş merkezinde özel muayenehanesi bulunan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doktor P. Yasemen Canöz Karaca, Earwell tedavisi ile ilk 3 ay içinde kulak şekil bozukluklarını tedavi ediyor.1 yılı aşkın süredir İskenderun, Hatay dışında, Adana, Osmaniye, Batman, Şanlıurfa ve Diyarbakır gibi tüm Türkiye ‘den çocuklarında kulak şekil bozukluğu olan aileler Earwell aparatını taktırmak için İskenderun‘a geliyorlar.Earwell kulak aparatı takılması işlemi hakkında bilgi veren Uzman Doktor P. Yasemen Canöz Karaca, “Earwell kulak aparatı takılması işlemi tamamen ağrısız, işitmeyi engellemiyor ve kulağa zarar vermiyor. Tedaviye ne kadar erken başlanırsa o kadar iyi sonuç alınıyor. Bebeğiniz 1. Ayı doldurmadan kulak şekil bozukluğu açısından muayene olmak, süreç hakkında bilgi almak için 05525709380 numarasından Dr.P. Yasemen Canöz Karaca’ya ulaşabilirsiniz. “ dedi.

Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com