Küfür eden bir taraftar istemiyoruz
02-07-2022 Bu haber 58 kez okundu
Hatay Asil 1967 Derneği Kurucusu Ali Şahin, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve Hatayspor’un Onursal Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret etti. Başkan Savaş’a kabulü
Hatay Asil 1967 Derneği Kurucusu Ali Şahin, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve Hatayspor’un Onursal Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret etti. Başkan Savaş’a kabulünden dolayı teşekkür eden Ali Şahin, taraftarlar olarak her zaman takımlarının destekleyicisi olacaklarını ve yeni sezonda da 12. güç olarak tribünde yer alacaklarını söyledi.Hatay şehri ve Hatayspor olarak süper lige kattığı renk ve taraftarlarla ilgili görüşlerini açıklayan Başkan Savaş da, şunları dile getirdi:"Biz Süper Lig'e tat vermeye geldik, medeniyetler şehri olarak hiçbir zaman ne hakemler hakkında ne de federasyon hakkında kötü tek bir kelime etmedik, her zaman için medeniyetler şehrine yakışır bir şekilde örnek takım olmaya çalıştık. Yönetimdeki tüm çalışanlarımıza şunu söylemişimdir. Akordu bozuk hiçbir cümle kurulmamasını rica ettim. Bugüne kadar böyle yaptık, bundan sonra da örnek takım olmaya devam edeceğiz.TARAFTAR GRUPLARININ MARATON TRİBÜNÜ İSTEMESİ DOĞRU DEĞİLAyrıca taraftar gruplarının maraton tribününde yer almaları bana göre doğru bir düşünce değil, bu taraftar gruplarımız kale arkalarında yer alıp coşkulu tezahüratla rakip takımın kalecilerine baskı altına almaları daha doğrudur. Kimden gelirse gelsin biz küfrün her türlüsüne karşıyız. Açıkçası tribünde bireysel veya grup olarak küfür eden bir taraftar istemiyoruz. Çünkü bazı taraftarlarımız hem takımıza destek olmak hem de buradaki atmosferi solumak adına yanlarına hanımını çoluğunu çocuğunu alıp ailece maça gelmektedirler. Biz onları stadyuma çekip tribünlerdeki yerlerini almalarını sağlamaya çalışırken bu taraftarlarımız kötü ve küfürlü tezahüratla karşı karşıya kalınca artık stada gelmek istemiyorlar. Bu yüzden stadyumda küfüre kesinlikle karşıyız ve taraftarlarımızın da bizimle aynı görüşe sahip olacağına inanıyoruz.”Ali Şahin, günün anlam ve önemine binaen Asi 1967 logolu plaketi Başkan Savaş’a takdim etti.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com