Korona virüs ile mücadelemizde tavizimiz yoktur
30-09-2020 Bu haber 37 kez okundu
Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa HAMBOLAT, hız kesmeden her hafta düzenlediği ilçe sağlık tesisleri ziyaretine bu hafta Reyhanlı ilçesinde gerçekleştirdi. Yapılan ziyaretler,2020 yıl
Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa HAMBOLAT, hız kesmeden her hafta düzenlediği ilçe sağlık tesisleri ziyaretine bu hafta Reyhanlı ilçesinde gerçekleştirdi.
Yapılan ziyaretler,2020 yılı içerisinde Reyhanlı halkının hizmetine sunulan KETEM (Kanser Erken Teşhis Merkezi) merkezi başta olmak üzere Reyhanlı İlçe Sağlık Müdürlüğü, Reyhanlı Devlet Hastanesi ve Reyhanlı Kaymakamlığı olmak üzere gerçekleşti. Sağlık tesisleri yöneticileri ile bir araya gelen Sayın HAMBOLAT, hizmet sunumu ve işleyişler hakkında bilgiler aldı. Sağlık tesislerinin içinde ve dışında incelemelerde bulunuldu. Tespit edilen eksiklikler ve tamamlanması gereken hizmetler konusunda notlarını alan Sayın İl Sağlık Müdürü, korona tedbirleri ve vaka durumları hakkında sağlık tesisi yöneticilerinden brifing aldı ve istişarelerde bulundu. Karşılaştığı hastalar, hasta yakınları ve sağlık personelleri ile bir süre sohbet ettikten sonra Reyhanlı Kaymakamı Sayın Ali CANDAN’ı makamında ziyaret etti. Sayın CANDAN ile görüşmesinde Hatay ilinde ve Reyhanlı ilçesinde yürütülen sağlık hizmetleri ve alınan korona tedbirleri kapsamında istişarelerde bulundu. Ziyaret programı sona erdikten sonra, Sayın HAMBOLAT;’’Bu hafta ilçe ziyaretimize Reyhanlı ilçemize ayırdık. Benim adıma güzel ve verimli bir ziyaret olduğunu düşünüyorum. Sağlık hizmetlerini işleyişi hakkında bilgiler aldık, tespitlerimizi yaptık ve notlarımızı tuttuk. Bu noktada Hatay’lı hemşerilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına kararlı mücadelemize zaman mefhumu gözetmeksizin devam ediyoruz inşallah. Halkımızın da bizlere olan destekleri ve teveccühleri ile Korona Virüs ile mücadele konusunda tavizimiz kesinlikle yoktur, olmayacaktır da. Tedbirleri elden bırakmamamız gerekiyor. Hepimize büyük sorumluluk ve görevler düşüyor. Bilinçli ve istikrarlı olur isek korona virüs değil kazanan biz olacağız.’’dedi.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com