Flaş Haber
Kimyeci 133 öğrenciye giysi ve kırtasiye yardımında bulundu
12-04-2018 Bu haber 153 kez okundu
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin eşi Nursel Kimyeci,  AK Parti Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Durdunaz Horoz ve parti kadın kolları teş
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin eşi Nursel Kimyeci,  AK Parti Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Durdunaz Horoz ve parti kadın kolları teşkilatı üyeleri 133 öğrenciye giysi ve kırtasiye yardımında bulundular.
Orhanlı Mahallesi’nde bulunan İffet Zübeyr Göçmen İlkokulu’na eğitim gören 133 öğrenciye giysi ve kırtasiye yardımında bulunan Nursel Kimyeci, Durdunaz Horoz ve beraberindekiler, öğrenciler ile tek tek ilgilenerek hediyelerini takdim ettiler.
Antakya Belediyesi Kardeşinle Sevgiyle Paylaş projesi kapsamında yürütülen, Kardeş Okul çalışmalarına destek olmak amacıyla yapılan bağışlardan, büyük mutluluk duyduğunu ifade eden okul idareci ve öğretmenleri, kalemliklerden dolayı Kimyeci’ye ve giysi yardımlarından dolayı da Horoz’a teşekkürlerini ilettiler.
AK Parti Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Durdunaz Horoz, böylesine anlamlı çalışmalara destek olmasından dolayı Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye ve kendilerine eşlik ederek katkıda bulunan Nursel Kimyeci’ye teşekkürlerini iletti.
Nursel Kimyeci ise Antakya Belediyesi Kardeşinle Sevgiyle Paylaş projesine desteklerinden dolayı Durdunaz Horoz ve ekibine teşekkürlerini ileterek, miniklerin sevincine ortak olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com