.Kaz üstünü toprakla kapat git anlayışıyla çalışma olmaz
23-05-2022 Bu haber 32 kez okundu
Antakya’ya bağlı Altınçay Mahallesi 121. Sokak toz ve topraktan geçilmiyor.Gazetemize şikayette bulunan vatandaşlar, mahallede yapılan çalışmanın ardından parke ile kaplı sokaklarının toprakla ü
Antakya’ya bağlı Altınçay Mahallesi 121. Sokak toz ve topraktan geçilmiyor.Gazetemize şikayette bulunan vatandaşlar, mahallede yapılan çalışmanın ardından parke ile kaplı sokaklarının toprakla üstünün kapatıldığını söylediler.Sokaklarının Yaz’ın toz ve topraktan Kış’ın da çamurdan geçilmediğine dikkat çeken çevre sakinleri, “Defalarca yetkilileri aramamıza rağmen sorunumuz çözülmedi. Kazılmış sokakta oluşan topraktan dolayı yoğun toz-toprak altında kalıyoruz. Toz-topraktan dolayı pencerelerimizi dahi açamıyoruz. Her gün, evimizin önünden geçen araçların tozlarını yutmak zorunda kalıyoruz. Mahalleli olarak çok sıkıntılıyız. Ne cam açabiliyor, ne de balkonda oturabiliyoruz. Kış gelip yağmurlar başladığı zaman da yollarımız çamur içinde kalıyor. Çamaşırlarımızı asamıyoruz, ‘Kaz üstünü toprakla kapat git´ anlayışıyla çalışma olmaz.” dediler. Vatandaşlar, yetkililere bir kez daha seslenerek, Altınçay Mahallesi 121. Sokağın toz ve topraktan kurtarılması çağrısında bulundular.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com