Karaağaçta asfalt serim ve yol çizgileri tamamlandı
10-08-2019 Bu haber 70 kez okundu
Her ilçede yürütülen altyapı çalışmalarıyla kentin uzun yıllardır devam eden sorunlarını ortadan kaldıran Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) bu çalışmaların bittiği yerlerdeki &uu
Her ilçede yürütülen altyapı çalışmalarıyla kentin uzun yıllardır devam eden sorunlarını ortadan kaldıran Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) bu çalışmaların bittiği yerlerdeki üstyapı çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor.
Vatandaşlardan gelen talep üzerine harekete geçen Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı ekipler, Arsuz’un Karaağaç Mahallesi’nin 2. büyük anayolu olma özelliğine sahip Uğur Mumcu Caddesi’nde asfalt serim ve yol çizgi çalışmalarını tamamladı.
Yaklaşan Kurban Bayram öncesi yolu bölge halkının hizmetine sunan HBB yetkilileri, yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarının artarak devam edeceğini belirtti.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com