İzmir enternasyonal fuarında HBB standına yoğun ilgi
13-09-2018 Bu haber 93 kez okundu
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ (İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri) tarafından bu yıl 87’incisi gerçe
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ (İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri) tarafından bu yıl 87’incisi gerçekleştirilen İzmir Enternasyonal Fuarı’nda Hatay rüzgarı esmeye devam ediyor.
 Bu yıl ‘Teknoloji’ ana teması ile gerçekleştirilen, Türkiye’nin ilk ve tek genel ticaret fuarı unvanına sahip fuarda, Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin renkli standı yoğun ilgi görüyor.
 UNESCO tarafından Yaratıcı Şehirler Ağı’na alınarak gastronomi şehri unvanına layık görülen Hatay,  dünyanın dört bir yanından binlerce kişinin ziyaret ettiği İzmir Enternasyonal Fuarı’nda kültürel zenginliklerini, tarihi değerlerini ve dev projelerini ziyaretçilere tanıtıyor.
 Hatay'ın sahip olduğu güzellikler karşısında hayranlıklarını gizleyemeyen misafirler, tüm bu değerlerin dünyayla tanıtılması için yoğun çaba harcayan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve emeği geçenleri tebrik etti.
16 Eylül'e kadar kapılarını açık tutacak olan fuarda yerli ve yabancı binlerce misafiri ağırlayacak olan Büyükşehir yetkilileri, tüm bu zenginlikleri merak eden herkesi fuara ve  yerinde görmek için Hatay'a davet etti.
 
 
 
 

Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com