İkinci İskenderun Kitap Günleri Fuarı okurla buluştu
19-10-2021 Bu haber 50 kez okundu
Belediye tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ‘İskenderun Kitap Günleri’ fuarı 80 yayın evi, 60 stant, 50 yazar ile kitapseverlerle buluşturdu. İskenderun Belediyesi tarafından geçen yıl ilki ger&cc
Belediye tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ‘İskenderun Kitap Günleri’ fuarı 80 yayın evi, 60 stant, 50 yazar ile kitapseverlerle buluşturdu.
İskenderun Belediyesi tarafından geçen yıl ilki gerçekleştirilen ve yoğun ilgi gören ‘İskenderun Kitap Günleri’ Fuarının ikincisi için Atatürk Anıt Alanında geniş bir çadır kuruldu.
Katılımcı yayın evlerinin stantlarına yazarların eski ve yeni eserlerinin yerleştirdiği İskenderun Kitap Günleri Fuarı bugün sabah saatlerinden itibaren kitapseverler ziyaret etmeye başladı. 
15-24 Ekim tarihleri arasında kitapseverlere açık olacak olan 2. ‘İskenderun Kitap Günleri’ Fuarına kitapseverler davet eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Kitap kokusunun dört bir tarafı sardığı mutlu ve bilgi dolu bir hafta sonu diliyorum” dedi.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com