Flaş Haber
Hizmetlerinden dolayı tebrik etti
14-04-2018 Bu haber 129 kez okundu
Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Hatay’a gelen AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İdris Şahin ve beraberindeki heyet, Antakya Beledi
Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Hatay’a gelen AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İdris Şahin ve beraberindeki heyet, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye nezaket ziyaretinde bulundu.Ziyarette belediye başkan yardımcıları ve daire müdürleri hazır bulundu.
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Kimyeci, teknik ve sosyal belediyecilik alanında Antakya Belediyesi’nce yapılan hizmetler ve faaliyetlerle ilgili AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İdris Şahin’e brifing sundu.
AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İdris Şahin; “Gerçekten çok güzel bir sunum, kısa süre içerisinde yaptığınız hizmetleri güzel bir şekilde izah ettiniz. Antakya Belediye Başkanımız İsmail Kimyeci’yi İl Başkanlığı yaptığı dönemden itibaren tanıyoruz, çok sevdiğimiz, değer verdiğimiz, partimize olan sadakati ile Antakya Belediyesi’nde de güzel işler yaptığına şahit olduk. Bu vesileyle Başkanımızla, kıymetli çalışma arkadaşları 4yıl içerisinde bu hizmetleri sığdıran değerli daire amirlerimizle beraber olmaktan mutluluk duyuyorum. Nazik ev sahipliğinizden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ziyaretin sonunda AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İdris Şahin’e “Çağlar İçinde Antakya” adlı kitabı hediye etti.
Son olarak Antakya Belediye TV Stüdyosu’nu gezen AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İdris Şahin, Başkan Kimyeci’ye ve Antakya Belediyesi’ne yapılan örnek hizmetlerden dolayı teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.
           Ziyaretin ardından heyet günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com