HGC den yeni başkanlara ziyaret
22-04-2019 Bu haber 124 kez okundu
Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Ahmet Yetişen, yönetim kurulu ve üyeleri, göreve yeni başlayan belediye başkanlarına ziyaretleri devam ediyor. Antakya ve Defne belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaret
Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Ahmet Yetişen, yönetim kurulu ve üyeleri, göreve yeni başlayan belediye başkanlarına ziyaretleri devam ediyor.
Antakya ve Defne belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulunan HGC heyeti başkanı Ahmet Yetişen yaptığı konuşmada, başkanların yapacakları hizmetlerin takipçisi olacaklarını ve her türlü güzel hizmetlere destek vereceklerini belirterek, yanlışları da olumlu bir eleştiri olarak başkanlara bildireceklerini söyledi.
Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz da, gazetecilerin bu ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sizlerle her zaman istişare halinde olacağız. Basın bizim için çok önemli bir unsurdur” dedi.
Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel de, yaptığı konuşmada, “Bu kadar gazeteciyi bir arada görmek bizlere heyecan veriyor. Defne’mizi hep beraber daha güzel yerlere taşıyacağız. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
 

Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com