Her şey Antakya için
22-02-2020 Bu haber 45 kez okundu
Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenen haftalık olağan grup toplantısına katılmak üzere Ankara’ya gitti. Ankara&rs
Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenen haftalık olağan grup toplantısına katılmak üzere Ankara’ya gitti.
Ankara’da düzenlenen grup toplantısına katılan Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, haricen bir dizi ziyaretler de gerçekleştirdi.
AK Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman, Sabahat Özgürsoy Çelik, Hacı Bayram Türkoğlu, Hüseyin Şanverdi ile birlikte Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan ile “Antakya Tarihi Uzun Çarşı Birinci Etap Restorasyon” çalışmaları konusunda istişare toplantısına katılan Başkan Yılmaz, Antakya’nın güzelleştirilmesi, tarihi ve turistik değerlerinin gün yüzüne çıkarılması konusunda çalışmalarının hızla sürdürüldüğünü ifade etti.
Başkan Yılmaz bu çalışmalar ışığında Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum öncülüğünde düzenlenen “Antakya’nın Kentsel Dönüşüm Projesi” konulu toplantıya katıldıklarını belirtti. Başkan Yılmaz, proje konusunda verdikleri destekten dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve AK Parti Hatay Milletvekillerine teşekkürlerini iletti.
AK Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman, Sabahat Özgürsoy Çelik ve Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz istişare programları çerçevesinde AK Parti Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkanı Mahir Ünal’ı da ziyaret etti.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com