HBB Nitelikli çalışmalarına ara vermeden devam ediyor
31-07-2020 Bu haber 25 kez okundu
Hatay Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı, daha yeşil bir Hatay için sürdürdüğü hizmet kapsamında şehir genelindeki yeşil alanlarda budama, çim
Hatay Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı, daha yeşil bir Hatay için sürdürdüğü hizmet kapsamında şehir genelindeki yeşil alanlarda budama, çim biçme ve ağaçlandırma gibi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
HBB Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı ekipleri, il genelinde ana caddeler başta olmak üzere tüm cadde ve sokaklardaki ağaçların budama ve bakım çalışmalarını sürdürüyor.  HBB ekipleri, Payas ve Dörtyol ilçelerinde ağaç budama, çim biçme ve ot temizleme çalışmaları gerçekleştirdi.
Payas ilçe genelinde tankerle sulama yapıldığını da belirten ekipler, Dörtyol ilçesine bağlı Yeşiköy Atatürk Parkı’nda revize çalışması kapsamında duvar yapımı da gerçekleştirerek kent estetiğine katkı sundu.
ÇALIŞMALAR İL GENELİNDE DEVAM EDECEK
İl genelinde nitelikli çalışmaların yanı sıra vatandaşlardan ve resmi kurumlardan gelen uygun talepleri de değerlendirdiklerini ifade eden ekipler, budama, çim biçme ve ağaçlandırma çalışmalarına devam ettiklerini bildirdi.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com