Flaş Haber
HBB MIPIM Fuarında
13-03-2018 Bu haber 268 kez okundu
Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), dünyanın en büyük Gayrimenkul Yatırım ve Emlak Fuarı olan MIPIM 2018’de Hatay’a değer katacak projeleri
Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), dünyanın en büyük Gayrimenkul Yatırım ve Emlak Fuarı olan MIPIM 2018’de Hatay’a değer katacak projeleri dünyanın her yerinden yatırımcılarla paylaşmak için yerini aldı. MIPIM 2018 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımı ile başladı. Özhaseki Türkiye’den fuarda yerini alan kuruluşların standlarını ziyaret etti. HBB’nin birbirinden nitelikli projelerinin tanıtıldığı standı ziyaret ederek HBB Genel Sekreter Yardımcısı Metin Açık’tan bilgiler aldı. Yatırımcıları Hatay’a davet etmek ve kentin kalkınmasına katkı sağlamak için her yıl düzenlenen MIPIM’e katılan HBB, bu yıl da ziyaretçilere kenti ve projeleri her yönüyle tanıtmayı hedefliyor.

Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com