HBB kararlı çalışmalarına devam ediyor
14-01-2020 Bu haber 77 kez okundu
Altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde üstyapı çalışmalarını ivedilikle sürdüren Hatay Büyükşehir Belediyesi, bu konudaki kararlı çalışmalarına devam ediyor. &U
Altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde üstyapı çalışmalarını ivedilikle sürdüren Hatay Büyükşehir Belediyesi, bu konudaki kararlı çalışmalarına devam ediyor.
Üstyapı çalışmalarını mahalle ve ilçelerin fiziki şart ve ihtiyaçlarına göre şekillendiren Büyükşehir Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerinin yeni adresi İskenderun oldu.
İl genelindeki yoğun yağışlar sebebiyle çalışmalarına ara veren Büyükşehir ekipleri, yağışların durmasıyla birlikte çalışmalarına kaldığı yerden devam etti.
Büyükşehir ekipleri, İskenderun Mustafa Kemal Mahallesi Eyüp Sultan Caddesi ile Meydan Mahallesi Şehit Ali Rıza Fakıoğlu Caddesi ve 510. Sokak’ta beton asfalt serim çalışmalarına başladı.
Çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak cadde ve sokakların kullanıma açılacağını ifade eden Büyükşehir ekipleri, çalışmalar süresince sabır gösteren vatandaşlara teşekkürlerini iletti.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com