Hayırseverden okula anlamlı destek
13-03-2019 Bu haber 46 kez okundu
Gurbetçi hayırsever Levent Havlioğlu, Defne İlçesi Turunçlu Mahallesinde bulunan Turunçlu Ortaokuluna yeni bir çeşme kazandırdı. Tarih boy
Gurbetçi hayırsever Levent Havlioğlu, Defne İlçesi Turunçlu Mahallesinde bulunan Turunçlu Ortaokuluna yeni bir çeşme kazandırdı.
Tarih boyunca insanlığa faydalı eserlerin eğitim kurumları ve su hayratları olduğunu ifade eden Levent Havlioğlu’nun eşi Çiğdem Havlioğlu, şöyle konuştu: “Eşim yurtdışında, fakat İmkânlar dâhilinde babası Ali Havlioğlu’nun anısına, okulun öğrencilerin kullanımı için çeşmeyi yaptırdı.”
Turunçlu Ortaokulu Müdürü Meral Duran, okulumuza yaptırmış olduğu çeşmeden dolayı Levent Havlioğlu ve ailesine çok teşekkür ederek, Okula gerçekleştirilen her yardımın çocuklar için büyük önem arz ettiğini, kazandırılan çeşmenin öğrenciler tarafından beğeni ile karşılandığını ifade etti.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com