Flaş Haber
HATSU su kuyu ve depolarını yeniliyor
12-03-2018 Bu haber 210 kez okundu
Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), içmesuyu depoları ve kuyularından su iletimini daha da g&uu
Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), içmesuyu depoları ve kuyularından su iletimini daha da güçlendirmek adına ekipmanlarda bakım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor.
Kent genelinde terfi merkezleri, su depoları ile su kuyularının işlevlerini daha sağlıklı şekilde sürdürebilmesi adına mevcut ekipmanlarda yenileme çalışması yapıldığını aktaran Genel Müdürlük, bu kapsamda Yayladağı ilçesine bağlı Şenköy Mahallesi’nde su iletimi görevi gören içmesuyu kuyusu pompasının daha güçlü bir pompa ile yenilendiğini bildirdi.
Yeni pompanın montaj çalışmasında 3 personelin görev yaptığını aktaran HATSU, yeni pompa ile içmesuyu deposuna daha güçlü suyun iletileceğini vurgulayarak, kent genelinde tesislerin sağlıklı ve sürekli şekilde işlevini yerine getirmesi adına elektrik panolarında, jeneratörlerde, haberleşme sistemleri, kuyu pompaları ve diğer ekipmanlar da bakım çalışmalarının sürdüğünü vurguladı.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com