HATBORU dan Vali Doğana ziyaret
22-05-2019 Bu haber 211 kez okundu
Hatay Valisi Rahmi Doğan, nezaket ziyaretleri kapsamında ilimizde yatırımları bulunan ve gelişmesine katkıda bulunan işinsanlarını kabul etti. Valilik Makamında gün içerisinde; HATBORU firmasının ortaklarından M
Hatay Valisi Rahmi Doğan, nezaket ziyaretleri kapsamında ilimizde yatırımları bulunan ve gelişmesine katkıda bulunan işinsanlarını kabul etti.
Valilik Makamında gün içerisinde; HATBORU firmasının ortaklarından Mehmet Kılıçlar ve Sıddık Önlen, Gökkonak Gıda Şirketi sahibi İdris Konak ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Vali Doğan, Hatay ilimizin ekonomik yönden kalkınması, turizmden hak ettiği payı alabilmesi ve sosyokültürel açıdan zenginleşmesi için ortaya koydukları çabalar ve ülke ekonomisine yaptıkları katkılarından dolayı kendilerine teşekkür etti.
İşinsanlarımız ise nazik kabulünden dolayı Vali Doğan’a teşekkür etti.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com