Hatayspordan ayrılmayı hiç düşünmedim
10-09-2019 Bu haber 219 kez okundu
Hatayspor teknik direktörü İlhan Palut HRT Akdeniz’de yayınlanan Spor Saati Programında sunucu Ömer Cihangir ile gazeteci Metin Dingil’in sorularını yanıtladı. Teknik direktör İlhan Palut, programd
Hatayspor teknik direktörü İlhan Palut HRT Akdeniz’de yayınlanan Spor Saati Programında sunucu Ömer Cihangir ile gazeteci Metin Dingil’in sorularını yanıtladı.
Teknik direktör İlhan Palut, programda sorulan bir soru üzerine takımda kalma gerekçesini şu cümlelerle açıkladı:
“Geçen sezonun bitmesiyle çok sayıda teklif aldım. Öncelikle bu teklifler beni mutlu etti. Çünkü benim doğru işler yaptığımın kanıtıydı. Altyapısında yetiştiğim takımı biranda bırakamazdım. Ayrıca bana teknik direktörlük yapma şansı veren ve bu teklifleri almamı sağlayan bir kulübüme vefasızlık yapamazdım. Burayı bırakıp gitmek benim için uygun olmazdı. Kendimi huzursuz sayacaktım. Bir yıl daha Hatayspor’a hizmet etmek, Hatayspor’u hak ettiği yere çıkarmak için kalmaya karar verdim. Bana bu fırsatı kaçırma diyenler oldu, kal diyenler oldu. Ama ben kalbimin sesini dinledim. Hatayspor’dan ayrılmayı hiç düşünmedim” dedi.
Palut, bu kararı almasında kulübün fahri başkanı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın payı olduğunu da sözlerine ekledi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com