HATAYSPOR ALTYAPDAN EFSANESPORA ZİYARET
05-12-2021 Bu haber 30 kez okundu
Atakaş Hatayspor Futbol Takımı Altyapı Genel Koordinatörü Aydın Günaydın ve Kaleci Antrenörü İbrahim Kaya, Hatay Efsanespor yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Altyapı Genel Koordinatör A
Atakaş Hatayspor Futbol Takımı Altyapı Genel Koordinatörü Aydın Günaydın ve Kaleci Antrenörü İbrahim Kaya, Hatay Efsanespor yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Altyapı Genel Koordinatör Aydın Günaydın, Hatay Efsanespor Yönetim Kurulu Üyeleri Fırat Dağlı, İzzet Nazlı ve Ege Can Kırıkkayış ile bir araya geldiği ziyarette, altyapının önemine dikkat çekerek, bu konuda özverili bir çalışma yürüten Efsanespor takımını tebrik etti. Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette, ilgi ve alakalarından dolayı Altyapı Genel Koordinatör Aydın Günaydın ve Kaleci Antrenörü İbrahim Kaya’ya teşekkür eden, Hatay Efsanespor Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Dağlı, her zaman Hatayspor’un yanında olduklarını ve gereken tüm imkanları Hatayspor için seferber etmeye hazır olduklarını dile getirdi. Atakaş Hatayspor Futbol Takımı Altyapı Genel Koordinatörü Aydın Günaydın, ziyaret sonunda Efsanespor takımı adına Fırat Dağlı’ya, mozaik işlemeli Hatayspor logosu plaketi takdim etti.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com