Hatayspor adına dolandırıcılar para topluyor
07-08-2019 Bu haber 165 kez okundu
Hatayspor Kulübüne gelen ihbarlar doğrultusunda bazı şahısların taraftarları arayarak kulüp adına para topladığının tespit etmiş edildiği bildirildi. Hatayspor Kulüp Başkanı Nihat Tazearslan, konuyla il
Hatayspor Kulübüne gelen ihbarlar doğrultusunda bazı şahısların taraftarları arayarak kulüp adına para topladığının tespit etmiş edildiği bildirildi.
Hatayspor Kulüp Başkanı Nihat Tazearslan, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Hatayspor’un başarısı için şehrin kenetlendiğini ve bu durumu fırsata çevirmek isteyen kötü niyetli kişilerin vatandaşlarımızı arayarak Hatayspor’umuz adına para talep ettiklerini tespit etmiş bulunuyoruz. Yapılanlar, art niyetli kişilerce gerçekleştirilen bir dolandırıcılık eylemidir. Kulübümüzün böyle bir uygulaması olmadığı ve bunun bir dolandırıcılık olduğu unutulmamalıdır” şeklinde konuştu.
Başkan Tazearslan, “Bir Olsun, Çok Olsun” dışında bir kampanyanın olmadığına vurgu yaparak; “Hedeflerimiz doğrultusunda geçen sezonun sonuna doğru Hatay Valimiz Sayın Rahmi Doğan ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç.Dr. Sayın Lütfü Savaş’ın öncülüğünde başlatılan “Bir Olsun, Çok Olsun” kampanyamız amacına uygun şekilde yapılmış ve bu kampanyada toplanan yardımlar sadece kulübümüz menfaatleri için kullanılmıştır. Büyük Hatayspor taraftarının ve Hatay halkının yürekten destek verdiği bu kampanyamız dışında herhangi bir kampanyamız olmamıştır. Şahsımın veya yönetim kurulu üyelerimizin adını kullanarak Hatayspor ve yurt dışında ilik nakli tedavisi bekleyen hasta için para talep eden kişi ya da kişilere itibar edilmemesi gerektiğini önemle belirtir, yasal olmayan yollarla haksız kazanç elde etmek isteyen kişi ya da kişiler hakkında hukuki sürecin kulübümüzce başlatılacağını büyük taraftarımızın bilgisi başta olmak üzere kamuoyuna saygıyla bildiririm”  şeklinde sözlerini tamamladı.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com