Hatayın melekleri yıldızları sattı düşüşe geçti
14-03-2019 Bu haber 57 kez okundu
Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Liginde mücadele eden Hatay Büyükşehir Belediyesi Basketbol Takımımız, son haftalarda düşüşe girmesi üzü
Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Liginde mücadele eden Hatay Büyükşehir Belediyesi Basketbol Takımımız, son haftalarda düşüşe girmesi üzüntü yaratıyor.
Son yıllarda elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiren Hatay’ın Melekleri bu sezon ki performanslarıyla hayal kırıklığı yaratıyorlar.
Takımda yer alan as oyuncuların gönderilmesiyle kadro zafiyeti yaşayan Hatay Büyükşehir Belediyesi Basketbol Takımımız bu sezon en kötü dönemlerinden birini yaşıyor.
Daha önceki yıllarda Hataylı sporseverlere sayısız başarılar yaşatan Hatay’ın melekleri, müzesine götürdüğü Cumhurbaşkanlığı kupası ile Türkiye’de büyük ses getirmişti.
Yıldız oyuncularını kaybedince düşüşe geçen Hatay’ın melekleri sezona iddialı kadro ile başlamalarına rağmen, arka arkaya aldığı yenilgiler ile puan cetvelinde düşüşe geçti.
Avrupa’da da beklenen başarıyı gösteremeyen Hatay’ın melekleri, kendisini destekleyen taraftarlarına hayal kırıklığı yaşatmaya devam ediyor.
Gerekli önlemlerin alınmaması halinde Play-Off şansının da zorlaşacağı ifade ediliyor.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com