Hatayın güzellikleri İzmirde
05-12-2019 Bu haber 218 kez okundu

Şehrin sahip olduğu turizm potansiyelini yurt içi ve yurt dışında tanıtmak için nitelikli çalışmaların altına imza atan Hatay Büyükşehir Belediyesi, 13. Uluslararası Travel Turkey İzmir Fuar

Şehrin sahip olduğu turizm potansiyelini yurt içi ve yurt dışında tanıtmak için nitelikli çalışmaların altına imza atan Hatay Büyükşehir Belediyesi, 13. Uluslararası Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi’ndeki yerini aldı. Turizm sektörünün en önemli buluşmalarından biri olarak gösterilen ve binlerce turizm elçisinin ziyaret ettiği fuarda Hatay’ı dünyaya tanıtmak isteyen Büyükşehir, şehrin değerlerini İzmir’e taşıdı. Binlerce yıllık geçmişinde onlarca medeniyete kucak açmış Hatay’ın tarihi, kültürel ve sosyolojik zenginliklerini ziyaretçilerle paylaşan Büyükşehir yetkilileri standa gösterilen ilgiden memnun. 7 Aralık Cumartesi gününe kadar kapılarını ziyaretçilere açık tutacak fuarda, Hatay Büyükşehir Belediyesinin standını ziyaret etmek isteyen konuklar, UNESCO tarafından Gastronomi Şehri seçilen Hatay’ın lezzetlerini tatma ve tanıma imkânı da bulabilecek.  


Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com