Hatay heyeti TOBB de
13-09-2018 Bu haber 153 kez okundu
Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Antakya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Celal Mursaloğlu, İskenderun Ticaret ve Sa
Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Antakya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Celal Mursaloğlu, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Zaroğlu ve Reyhanlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karaca’dan oluşan bir heyet ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na “Hataylı Firmalarının Bankalar İle Yaşadığı Finansal Sorunları” ile ilgili bilgi verildi. Ziyaret ile ilgili konuşan ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, bölgemizdeki ekonomik gelişmeler ile ilgili  oda Başkanlarımız ile firmalarımızın ve iş adamlarımızın sorunlarını üst mercilere aktarmak için uyum içinde çalıştıklarını, bu çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini hızlı ve etkin bir şekilde çözüm üretmek için Bölge Oda Başkanları ile sık sık istişare ettiklerini dile getirdi. Çinçin  büyük bir hassasiyetle bizleri dinleyen  Başkanımız M.Rıfat Hisarcıklıoğlu’na teşekkürlerini sunduklarını ifade etti. .
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com