Hatay doğal güzellikleriyle müstesna bir şehir
25-10-2021 Bu haber 39 kez okundu
Hatay Valisi Rahmi Doğan, Erzin Şahin Tepesi Tabiat Parkı alanında incelemelerde bulundu.Erzin Kaymakamı Osman Demir, Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu ve beraberindeki heyet ile birlikte Erzin ilçemizde bulunan
Hatay Valisi Rahmi Doğan, Erzin Şahin Tepesi Tabiat Parkı alanında incelemelerde bulundu.Erzin Kaymakamı Osman Demir, Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu ve beraberindeki heyet ile birlikte Erzin ilçemizde bulunan Şahin Tepesi Tabiat Parkı alanında incelemelerde bulanan Vali Doğan, “Hatay, doğal güzellikler açısından yaylası, denizi, nehirleri ve doğasıyla ülkemizin müstesna illerinden biridir. Her ilçesinde farklı bir güzellikle karşılaşıyoruz. Tabii ki bize düşen görevde bu güzellikleri korumak, gelecek nesillere daha güzel şekilde teslim etmek.” dedi.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com