Hatay da Kılıçdaroğluna saldırıya ortak kınama
22-04-2019 Bu haber 187 kez okundu
CHP ve İYİ Parti, CHP Hatay İl Başkanlığı önünde basın açıklaması gerçekleştirilerek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınadı. Gerçekleştirilen ba
CHP ve İYİ Parti, CHP Hatay İl Başkanlığı önünde basın açıklaması gerçekleştirilerek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınadı.
Gerçekleştirilen basın toplantısına CHP Hatay milletvekilleri Suzan Şahin, İsmet Tokdemir ve Mehmet Güzelmansur, HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın yanı sıra İYİ Parti Hatay temsilcileri, çok sayıda partili ve partili olmayan vatandaş katılım gösterdi.
CHP Hatay İl Başkanı Halil İbrahim Özgün toplantıda yaptığı konuşmada “Bugün ülkemizin başkentinde, hepimizin şehidi Mehmetçiğimizin cenaze töreninde şehidimizin cenazesine katılan tek siyasi parti lideri olan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanına hain bir saldırıda bulunulmuştur. Bu hain saldırı aynı zamanda şehidimiz Yener Kırıkçı’ya ve onun ailesine karşı da yapılmış büyük bir saygısızlıktır” dedi.
PROTESTO DEĞİL ORGANİZE EYLEM
Yapılan saldırının sıradan bir protesto değil organize bir eylem olduğuna dikkat çeken Özgün, “Bu hain saldırı ülkemizin demokrasisine, birlik ve beraberliğine ve iç huzuruna karşı yapılmıştır” şeklinde konuştu.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com