Hasan Fisso nun ikinci komedi filminde sona doğru
15-05-2019 Bu haber 138 kez okundu
Türkiye'nin, ilk uzun metrajlı Arapça komedi filmi olan Hasan Fisso’nun merakla beklenen ikinci filminin çekimlerinde sona gelindi. İlk filmde olduğu gibi Hasan Fisso 2 'nin de izleyenleri gülmekten kırı
Türkiye'nin, ilk uzun metrajlı Arapça komedi filmi olan Hasan Fisso’nun merakla beklenen ikinci filminin çekimlerinde sona gelindi. İlk filmde olduğu gibi Hasan Fisso 2 'nin de izleyenleri gülmekten kırıp geçireceğine kesin gözü ile bakılıyor. Yapımcılığını Hasan Fisso karakteri ile gönüllerde taht kuran Meriç Gültekin'in yaptığı Arapça komedinin yönetmenliğini ilk filmde gösterdikleri performans ile takdir toplayan Meriç Bucak ile Berkan Aktepe birlikte yapıyorlar. Çekimleri Samandağ, Defne, Antakya, Mersin ve Adana'da yapılan Hasan Fisso 2 filminde amatör oyuncular rol alırken profesyonele yakın ruhla performanslarını sergileyen birbirinden yetenekli oyuncular ustaları aratmayacaklarını adeta gözler önüne serdiler.
Yine muhteşem bir film ile izleyenlerin karşısında olacaklarını ifade eden yapımcı Meriç Gültekin, Hasan Fisso 2 filminin çekimlerini büyük oranda tamamladıklarının altını çizerek tüm ekip arkadaşları ile birlikte büyük keyif alarak çekimlerini gerçekleştirdikleri filmin yine izleyenlerden tam not alacağına inandıklarını söyledi.
Gültekin; "Çekimlerini Hatay ve çevre illerde gerçekleştirdiğimiz filmimizin set ekibi yönetmenlerimiz Meriç Bucak ile Berkan Aktepe başta olmak üzere İstanbul'dan deneyimli profesyonel isimlerden oluştu. Filme rol alan arkadaşlarımızın sergiledikleri performanslar bu filmin ne denli başarılı olacağını bizlere gösterirken tüm ekip olarak yine akıllarda kahkahalar ile kalacak olan bir Arapça komedi filmi çekmenin haklı gururunu yaşamaktayız. İstanbul'dan gelen sinema veya Dizi filmlerini herkes destek çıkıyor ama bu tür profesyonel projeler yerel projeler sponsorlar yüzünden hep hüsrana uğruyor destek çıkılmıyor. Bizim halkımız duyarlı olur destek çıkarsa ekip arkadaşlarımız ile birlikte çok daha iyi işler çıkarta bileceğimize inanıyorum.
Hasan Fisso 2 filmimiz Tüm Türkiye'de olduğu gibi aynı zamanda Almanya'nın birçok şehrinde gösterimde olacak. Ve bizler filmin galasını bu yıl Almanya'da gerçekleştireceğiz. Hasan Fisso 2 'nin senaryo aşamasından çekim aşamasına kadar özverili bir biçimde çalışan tüm ekip arkadaşlarımı yürekten kutluyor, Çok kısa bir zaman sonra vizyonda olacak filmimiz için herkese şimdiden iyi seyirler diliyorum" dedi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com