HADO için izinleri aldık ulaşımın açılmasını bekliyoruz
25-10-2021 Bu haber 41 kez okundu
Hatay Deniz Otobüsü (HADO) projesi hakkında bilgi veren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, “Biz sadece karada ve havada değil denizde de insanlarımızın egemen olmas
Hatay Deniz Otobüsü (HADO) projesi hakkında bilgi veren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, “Biz sadece karada ve havada değil denizde de insanlarımızın egemen olmasını istiyoruz. Türk bayrağı bandıralı gemilerin Akdeniz’de daha fazla görünmesi lazım. Her şeyi bitirdik, izinlerimizi de aldık. Deniz ulaşımının açılmasını bekliyoruz. Açıldıktan sonra inşallah Hatay halkı ve Hatay’a yakın insanlarımız Kıbrıs’a gidip gelirken erzaklarını daha rahat götürebilecekler ve güvenli bir yolculukla seyahat etme imkânı bulacaklar. Çok da ekonomik bir şekilde seyahatlerini yapmış olacaklar” dedi. Havayolu, karayolu, demiryolu ve deniz yolundan faydalanmak istediklerini vurgulayan Savaş, “Sadece Kıbrıs’ı değil Beyrut belki de İsrail’e kadar yatay bir şekilde seyahat yapma şansını bulacağız. Gerçekten de çok zengin bir geçmişe sahip bir şehrimiz var. Bu şehrin hakkını vermek ve insanlarımızın ekonomik ve refah seviyesini üste çıkartmak için elimizden geleni yapıyoruz. İnşallah da başaracağız” dedi.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com