Güvenli ulaşım için kilitli parke döşeniyor
30-09-2020 Bu haber 29 kez okundu
Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri il genelinde kilitli parke döşeme çalışmalarının yanı sıra kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Eskiyen ve kullanışsız ha
Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri il genelinde kilitli parke döşeme çalışmalarının yanı sıra kaldırım çalışmalarına devam ediyor.
Eskiyen ve kullanışsız hale gelen yollarda kapsamlı çalışmalar gerçekleştiren Büyükşehir ekipleri, öğrencilerin daha güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlamaları amacıyla Samandağ ilçesine bağlı Küçükkaraçay Mahallesi’nde Hürriyet Ortaokulu yolunda kilitli parke döşeme çalışmaları gerçekleştiriyor.
Hatay’ın her ilçesinde eşit hizmet vererek halkın temiz ve güvenli ulaşım sağlamaları amacıyla özverili çalışmalarına devam eden HBB ekipleri ayrıca Antakya ilçesine bağlı Karaali Mahallesi ana caddelerinde kaldırım çalışması gerçekleştirdi.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com