Flaş Haber
Gezici Eğitim Birimi Karlısu da çocuklarla bir araya geldi
09-08-2018 Bu haber 92 kez okundu
Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulan Gençlik Merkezi bir yeniliğe daha imza atarak Gezici Eğitim Bi
Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulan Gençlik Merkezi bir yeniliğe daha imza atarak Gezici Eğitim Birimi’ni hizmete sundu.
Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre mahallelerde çeşitli etkinlikler yaparak çocukların hayal dünyalarını geliştirmeyi ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamayı hedefleyen Gezici Eğitim Birimi Karlısu Mahallesinde çocuklarla bir araya geldi. Düzenlenen organizasyonda çocuklara masallar anlatıldı, Gençlik Merkezi resim eğitmenleri eşliğinde resimler yapıldı ve Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin bizzat imzalamış olduğu hikaye kitapları hediye edildi.
Gençlik Merkezi sorumlusu Burcu Çilingir tarafından 8 – 12 yaş grubu çocuklara yönelik hazırlanan etkinlikler, çocuklar tarafından büyük ilgi görürken, aileler tarafından da beğeni topladı.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com