Gerkes bir kez daha gönülleri fethetti
31-07-2020 Bu haber 53 kez okundu
Hatay’ın Dörtyol İlçesi’nde akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren Davut Petrol İşletmecisi Hayırsever İş İnsanı Şeyhdavut Gerkes 7’den 70’e tüm vatandaşların takdirini
Hatay’ın Dörtyol İlçesi’nde akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren Davut Petrol İşletmecisi Hayırsever İş İnsanı Şeyhdavut Gerkes 7’den 70’e tüm vatandaşların takdirini kazanmaya devam ediyor.
31 Temmuz-3 Ağustos 2020 tarihlerine denk gelen Müslümanların dini bayramlarından biri olan Kurban Bayramı’nda da öncelikle ihtiyaç sahibi vatandaşları unutmayarak kendine yakışanı yapan Davut Petrol İşletmecisi İş İnsanı Şeyhdavut Gerkes bir kez daha gönülleri fethetti.
Kurban Bayramı boyunca kesimi yapılacak olan kurban etlerini vatandaşlara dağıtacak olan Hayırsever İş İnsanı Şeyhdavut Gerkes yaptığı açıklamada, “Bizim amacımız her insana dokunmak. Fakat en önemlisi ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın dini bayramlarını en iyi şekilde huzur içerisinde yaşamasını sağlamaktır. Cenab-ı Allah’a şükürler olsun ki bizi bir kez daha mübarek Kurban Bayramı’na kavuşturacak kısmet olursa. Herkese, her eve, her ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ekibimizle birlikte sahada olarak kurban etlerinin dağıtımını gerçekleştireceğiz. Allah’ın izni ile dokunmadığımız gönül ve çalmadığımız kapı kalmayacak. Tüm Hatay halkının ve müşterilerimizin Kurban Bayramı’nı kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum.” dedi.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com