Genç erkekler Fitness Türkiye şampiyonu M. Ali Özdemir
14-04-2019 Bu haber 86 kez okundu
İlimiz sporcusu Mehmet Ali Özdemir, 22-24 Mart 2019 tarihleri arasında Antalya'da yapılan Vücut Geliştirme - Fitness Türkiye Şampiyonası ve Avrupa Şampiyona M
İlimiz sporcusu Mehmet Ali Özdemir, 22-24 Mart 2019 tarihleri arasında Antalya'da yapılan Vücut Geliştirme - Fitness Türkiye Şampiyonası ve Avrupa Şampiyona Milli Takım Seçmesinde Genç Erkekler Fitness kategorisinde Türkiye Şampiyonu oldu.
M.Ali Özdemir, 02-06 Mayıs 2019 tarihleri arasında İspanya'da yapılacak olan Fitness Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil edecektir.
M.Ali Özdemir, çok uzun ve zorlu bir hazırlık devresinden sonra Şampiyon olduğunu, Avrupa Şampiyonasında ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğini söyledi.  Kendisi de Milli sporcu ve aynı zamanda Milli Takım Antrenörü olan Özcan Özdemir, sabır ile çok disiplinli çalışıp şampiyon olan sporcusu ile gurur duyduğunu, kendilerine her zaman ve konuda destek ve yardımlarını esirgemeyen Gençlik ve Spor İl Müdürü M. Cemil Şensöz'ü makamında ziyaret ederek teşekkürlerini ilettiler. İl Müdürü M. Cemil Şensöz ise sporcumuza gelecek maçlar için başarı sözü alarak, başarılarının devamını diledi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com