Gaziantepte mülki idare amirlerinin buluşması
24-08-2019 Bu haber 98 kez okundu
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, bölgenin mülki idare amirlerine yönelik düzenlediği ziyaret programı çerçevesinde; ilk olarak Gaziantep Valisi Davut Gül ve ardından Kilis Valisi Rece
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, bölgenin mülki idare amirlerine yönelik düzenlediği ziyaret programı çerçevesinde; ilk olarak Gaziantep Valisi Davut Gül ve ardından Kilis Valisi Recep Soytürk'ü ziyaret etti.
Valilik makamında gerçekleşen ziyaret esnasında; Vali Gül ve Vali Soytürk, nezaketinden dolayı Kaymakam Yönden'e teşekkür etti.
Kaymakam Yönden ise, misafirperverliğinden dolayı Vali Gül ile Vali Soytürk'e teşekkür ederek, görevinde kolaylıklar ve başarılar diledi.
Devlet tecrübesi, vatandaş odaklı hizmet anlayışı, vizyoner kişiliğiyle görevinde temayüz eden mülki idare amirlerinin hoşsohbet ortamında buluşması; bölgedeki güç birliğini bir kez daha gözler önüne serdi.
Söz konusu ziyarete; Hatay 22.Dönem Milletvekili İsmail Soylu'da eşlik ederek, sohbetiyle ziyarete renk kattı.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com