Engelsiz Park müjdesi verdi
10-09-2019 Bu haber 189 kez okundu
Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, Sümerler Mahallesinde yer alan Dostluk Parkını ziyaret ederek park ile ilgili incelemelerde bulundu. Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte gerçekleştirdiği inceleme gezisi
Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, Sümerler Mahallesinde yer alan Dostluk Parkını ziyaret ederek park ile ilgili incelemelerde bulundu.
Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte gerçekleştirdiği inceleme gezisinde Başkan Güzel, parkın yeniden düzenlenerek vatandaşların kullanımına hazır hale gelmesi adına bir takım incelemelerde bulundu.
Bakımsız olan ve birçok eksiği bulunan parkın bir an önce işlevini kazanması için çalışma başlatacaklarını ifade eden Başkan Güzel: “Dostluk Parkımızdaki eksiklikleri ve yapılması gerekenleri ilgili birimimize ilettik. Engelli vatandaşlarımızın da yararlanabileceği şekilde revize ederek Defne halkımıza yakışır hale getireceğimiz ‘Engelsiz Park’ımızı kısa süre içerisinde Defnelilerin hizmetine sunacağız.” açıklamalarında bulundu.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com