Emir Kaan Sevike umut olmak için sıraya girdiler
23-01-2020 Bu haber 97 kez okundu
İskenderun Belediye başkanlığı ve İskenderun Kızılay iş birliği ile başlatılan kan bağışı kampanyası Kızılay’ın Sahildeki Kan alım noktasında düzenlenen törene Kaymakam İskender Yönden, Belediye
İskenderun Belediye başkanlığı ve İskenderun Kızılay iş birliği ile başlatılan kan bağışı kampanyası Kızılay’ın Sahildeki Kan alım noktasında düzenlenen törene Kaymakam İskender Yönden, Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Yükseliş Koleji sahibi Nuri Üysen ile kalabalık bağışçı topluluğu ilgi gösterdi.  
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kan ve kök hücre bağışının çok önemli bir ihtiyaç olduğunun altını çizerek “Özellikle bu kampanyamızı Emir Kaan Sevik kardeşimiz ve onun gibi ilik nakli ihtiyacı olanlar için düzenledik. Bu kampanyayla hem kan bağışı, hem de kök hücre ihtiyacı olan kardeşlerimize faydası olmasını özellikle istiyor ve diliyoruz. 22-25 Ocak tarihleri arasında devam edecek kampanyamıza tüm duyarlı kişileri kan vermeye davet ediyoruz” dedi.
Emir Kaan Sevik'e umut olmak için düzenlenen bağış kampanyası Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı’nın bağışıyla başladı. Çok sayıda duyarlı vatandaş da sırayla kök hücre için kan bağışında bulundu.     
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com