Emekli öğretmen Nedim Gezgin son yolculuğuna uğurlandı
13-10-2021 Bu haber 19 kez okundu
İskenderun'un sevilen öğretmenlerinden 60 yaşındaki Nedim Gezgin, bir süredir mücadele ettiği amansız hastalıktan kaynaklı tedavi gördüğü esnada Adana Balcalı hastanesinin yoğun Bakım ünitesi
İskenderun'un sevilen öğretmenlerinden 60 yaşındaki Nedim Gezgin, bir süredir mücadele ettiği amansız hastalıktan kaynaklı tedavi gördüğü esnada Adana Balcalı hastanesinin yoğun Bakım ünitesinde yaşam mücadelesini kaybetti.
Eğitim camiasında ve çevresinde sevilen ve sayılan mükemmel bir insan olarak bilinen Nedim Gezgin iki yıl önce bulunduğu okuldan emekli olmuştu. Emekli olduktan hemen sonra öğrencilere ücretsiz olarak eğitim veren ve sosyal sorumluluk projeleriyle bölgemize katkı sunmaya çalışan ve çok başarılı olan, bilgi donanımıyla, hayırseverliğiyle tanınan bir insandı. Nedim Gezgin Evli ve iki çocuk babasıydı.
Cenazesi Adana'dan İskenderun Devlet Hastanesinin Morguna getirildi. Daha sonra Devlet Hastanesinin Morgundan alınarak evinin önünde okunan duaların ardından, yakılan ağıtlarla ve alkışlarla alınıp, Karaağaç Asri Mezarlığında toprağa verildi.
Cenazeye Ailesi, yakınları, Okuttuğu Öğrencilerin velileri, Öğretmen Camiası, Mahalle Muhtarları, Kaymakam İskender Yönden, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Eski Arsuz Belediye başkanı Nazım Culha, CHP. Hatay Milletvekili Serkan Topal, STK, Oda Temsilcileri, vatandaşlar katıldı.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com