Dörtyol Üçkoz yaylası asfaltlanıyor
19-10-2021 Bu haber 68 kez okundu
Hatay Büyükşehir Belediyesi il genelinde yapmış olduğu beton asfalt serim çalışmaları ile trafik akışını önemli derecede rahatlatıyor. Şehir içi ulaşımın yanı sıra üretim ve yayla yolla
Hatay Büyükşehir Belediyesi il genelinde yapmış olduğu beton asfalt serim çalışmaları ile trafik akışını önemli derecede rahatlatıyor.
Şehir içi ulaşımın yanı sıra üretim ve yayla yollarında da çalışmalarını sürdüren HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Dörtyol Üçkoz yayla yolunda asfalt serimine başladı.
HBB ekipleri, mevcut yoldaki genişletme ve yağmur suyu geçiş noktalarındaki büz döşeme işlemlerinin ardından toplamda 13 kilometre olacak beton asfalt serim çalışmasını başlattı.
Çalışmanın en kısa sürede tamamlanacağını belirten ekipler, beton asfalt serim çalışmasının ardından yol çizgilerinin çekilmesi ile yolun daha modern ve güvenli hale geleceğine dikkat çekti.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com