Deva partisi mahalle teşkilatlanmasına hız verdi
04-10-2021 Bu haber 29 kez okundu
Deva Partisi Antakya İlçe Başkanlığı, 95 mahallede teşkilatlanma sürecini tamamlamak üzere sahada var gücüyle çalışıyor. Deva Partisi Antakya İlçe Başkanlığı, Antakya’da 
Deva Partisi Antakya İlçe Başkanlığı, 95 mahallede teşkilatlanma sürecini tamamlamak üzere sahada var gücüyle çalışıyor.
Deva Partisi Antakya İlçe Başkanlığı, Antakya’da  teşkilatlanması tamamlanan mahalleleri ziyaret ederek mahalle sakinlerine bilgilendirme çalışmalarına başladı. Hacıömer Alpagot, Havuzlar, Tanışma ve Bohşin mahallelerindeki ilk toplantıları, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Mahalle sakinleri, yapılan toplantılara yoğun ilgi gösteriyor.
Daha Adil Bir Türkiye Mümkün
Mahalle toplantılarında ‘Eşitlikçi Kentler Projesi’, ‘Tarım Eylem Planı’, ‘Afet Eylem Planı’
‘Eğitim Eylem Planı’, ‘Sosyal Destek ve Sosyal Yardımlar Projesi’nden genişçe bahseden Antakya İlçe Başkanı Uğur Çakılı, 4 Ekim tarihinde açıklanacak olan ‘Genişletilmiş Parlamenterler Sistemi Eylem Planı’nın da açıklanacağını söyleyerek “daha birçok eylem planları ve projelerimiz var. Bu ne demek? DEVA iktidara hazırlanıyor” dedi.
Yepyeni bir siyaset üslubu ile her kesimden insanı bir araya getirerek, dürüst ve işinin ehli insanları aynı çatı altında toplamayı hedefleyen DEVA Partisi’nin Antakya İlçe Başkanı Uğur Çakılı, mahalle toplantılarına katılımın yüksek olduğunu ifade ederek “Türkiye’nin şu anki ihtiyacı bu birlik. Biz Türkiye’ye DEVA olacağız ve bunun için de çok çalışıyoruz” dedi.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com