Deprem bölgesine gönüllü yardım gönderildi
13-02-2020 Bu haber 69 kez okundu
Hatay Sosyal Dernekler Platformu Federasyonu ile Sultanoğlu Elektrik İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi öncülüğünde ve hayırseverlerin desteğiyle Elazığ ve Malatya’da yaşanan doğal afette mağdur
Hatay Sosyal Dernekler Platformu Federasyonu ile Sultanoğlu Elektrik İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi öncülüğünde ve hayırseverlerin desteğiyle Elazığ ve Malatya’da yaşanan doğal afette mağdur olan vatandaşlarımıza yardım malzemesi gönderildi.
Hatay Sosyal Dernekler Platformu Federasyonu Başkanı Ali Kılıç, gazetemize yaptığı açıklamada, “Elazığ ve Malatya’daki depremde evleri zarar gören mağdur vatandaşlarımıza iletilmek üzere yapılan kampanyada bağışlanan giyim, gıda, battaniye, temizlik eşyası, mutfak ihtiyaçları ve temel ev ihtiyaçları sahiplerine ulaştırılmak üzere gönüllü yardım ve hayırsever ekip Hatay’dan bir kamyon dolusu eşya ile birlikte yola çıktılar.
Bizler federasyon olarak gün birlik ve beraberlik günü olma günüdür diyor, yaşanan bu felakette vefat edenlere Allah’tan rahmet diler, yaralılara da acil şifalar dileriz. Allah birliğimizi, beraberliğimizi ve bayrağımızı daim etsin, vatanımızı bu tür doğal afetlerden korusun. Emeği geçen hayırsever grubuna teşekkür ederiz” diye konuştu.
Açıklamanın ardından yardım yüklü kamyon deprem bölgesine hareket etti.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com