Flaş Haber
Defne Parkları revize ediliyor
09-08-2018 Bu haber 70 kez okundu
Defne Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri; Armutlu, Sümerler ve Yeniçağ Mahallelerinde park revize ve ağaçlandırma çal
Defne Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri; Armutlu, Sümerler ve Yeniçağ Mahallelerinde park revize ve ağaçlandırma çalışmaları gerçekleştiriyor.
Sümerler Mahallesi Defne Kaymakamlığı karşısındaki parkta kauçuk zemin döşeme çalışmaları başlatan ekipler, yeni oyun aletlerinin de montajını gerçekleştirdiler.
Yeniçağ Mahallesinde bulunan mevcut parkta revize ve ağaçlandırma çalışmalarına start verdiklerini duyuran ekipler, Armutlu Mahallesi Kuseyri Sitesi karşısında ki Armutlu Parkı çevresinde de duvar örme çalışmalarına devam ettikleri bilgisini verdiler.
Defne İlçesinde oturan vatandaşlar, İlçe genelindeki parkların bakıma alınması, modernize edilmesi ve ağaçlandırılmasından ötürü duydukları memnuniyeti dile getirerek hassas çalışmaları için Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman ve ekibine teşekkürlerini ilettiler.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com