Defne halkı alternatifsiz değil
19-10-2021 Bu haber 55 kez okundu
TİP Defne ilçe örgütü Başkanı Mehmet Ali Sultani, halkın çıkarları söz konusu olduğunda neredeyse üç farklı partinin üyeleriymişçesine birbirleriyle kavga eden CHP’l
TİP Defne ilçe örgütü Başkanı Mehmet Ali Sultani, halkın çıkarları söz konusu olduğunda neredeyse üç farklı partinin üyeleriymişçesine birbirleriyle kavga eden CHP’li Büyükşehir belediyesi, CHP’li Defne belediyesi ve CHP ilçe yönetimi kendi çıkarları söz konusu olduğunda bu kavgayı unutarak, kurumlarının kendilerine sağladığı olanakları birbirlerinin çıkarlarına sunmaktan çekinmediklerini ileri sürdü.
Sultani, belediye meclis toplantısından önce Defne Belediyesi Subaşı Ek Hizmet Binası önünde yaptığı basın açıklamasında, şunları söyledi:
“Halkla inatlaşan, belediyeciliği yolları asfaltlamaktan ibaret sanan, yıllardır halkın taleplerine sırt çeviren, söylediği hiçbir lafın arkasında durmayan büyükşehir belediye başkanı. Göreve geldiğinden beri yerine getiremediği görevlerini kendisinden başka herkesin görüp dile getirdiği Defne Belediye başkanı. İlk dönemlerinde esip gürleyen, sonrasında hüzünlü bir sessizliğe bürünen CHP ilçe yönetimi; Cumhuriyet Halk Partisinin, yıllardır kendisini destekleyen, her şeye rağmen tercihini bu partiden yana kullanan halkımızı adeta cezalandırmak için tayin ettiği yöneticilerdir. Bu toprakların kültürel yapısından kaynaklı, sorgulamadan CHP’ye oy vererek yönetime taşıdıkları bu kadrolar bu gün halkçılıktan, kamuculuktan, kolektif yönetimden uzak yönetememe durumuyla anılmaktadır. Tarihsel kökenlerine sahip çıkmak adına he koşulda CHP’ye oy veren halkımızı “ellerim kırılsa başka partiye oy vermem noktasından, ellerim kırılsaydı da bu partiye oy vermeseydim” noktasına getirdiler. Ama biz diyoruz ki; Defne halkı artık alternatifsiz değil. Defne halkı artık yalnız değil.”
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com